Kripto Para Al Sat Telegram Kanalı

Al Sat Telegram Kanalı – Para piyasalarında özellikle kripto para piyasalarında yatırım yapmak ciddi anlamda risklidir. Bu sebeple iyi bir telegram kanalı sizi iyi yönlendirebilir ve daha efektif pozisyonlar açıp kapatmanızı sağlayabilir. Mr. Crypto Bot olarak Telegram kanalımızda algoritmik sinyaller çerçevesinde analizler yapıyoruz. Mr. Crypto Bot dünyasına siz de katılın.

Telegram Kanalları Neden Önemlidir?

Al Sat Telegram Kanalı Pek çok Telegram kanalı yatırımcılara fayda sağlamayı amaç edinse bile bu amaçtan sapabiliyor. Telegram kanalları zaman içinde hedefini değiştirip pump kanalı haline gelebiliyor veya kitlelere ilgili ürünü yüksek fiyattan aldırıp kanal sahibinin para kazanmasını sağlıyor.

Peki iyi bir Telegram kanalını nasıl anlayabilirsiniz? Örneğin; piyasanın özellikle yükseliş dönemlerinde sürekli coin ismi söyleyip alım fırsatı olduğunu belirten kanallardan kesinlikle uzun durmak gerekir. Hatalı analiz yaptığını fark ettiğinde yorumları silen kanallardan da uzak durmak gerekir. Bu tarz kanallar yatırımcıların hem parasının erimesine hem de zamanını boşa geçirmesine sebebiyet verir. Bunun yerine genel anlamda piyasayı değerlendiren ve piyasanın yönünün nereye doğru yönelebileceği üzerine analizler yapan kanallar daha fazla yarar sağlar.

Örneğin biz Mr. Crypto Bot Telegram Kanalı olarak günlük olarak BTC analizleri ve genel kripto para piasaya değerlendirmesi yapmaktayız ve bunu yaparken belirli teknik/temel analiz kurallarına göre değerlendirmekteyiz. Bu sayede piyasayı daha rasyonel şekilde analiz etmek mümkün olabilmektedir ve yatırımcılara daha objektif veriler sunulabilmektedir. Coin ismi söylemek yerine bunun daha fazla yarar sağlayacağı aşikardır.

Algoritmik Analiz

Özellikle kripto para piyasası kesinlikle objektif bir değerlendirme gerektirir. Hissiyat anlamında al/sat işleminden ziyade rasyonel değerlendirme ile pozisyona girmek önemlidir. Peki bunu nasıl yaparız? Bu noktada kullanılabilecek bazı indikatörler mevcut. Bize piyasadaki ilgili ürün için bazı verileri sunan indikatörleri izlemeli ve sonuçlarına göre değerlendirmeler yapmak yararlı olacaktır. Buna ilaveten Mr. Crypto Bot olarak temel bazı indikatörlere göre an ve an otomatik analiz yapan ve sonuçlarını yatırımcılara sunan al/sat sinyal sistemi mevcuttur. Bu oluşan sinyaller sinyalin kalitesine göre yıldız sistemi ile işlenir ve güçlü, orta dereceli ve zayıf sinyal olarak yatırımcılara sunulur. Böylelikle yatırımcılar bütün bir kripto para piyasasını analiz etmek durumunda kalmaz ve sadece üzeirnde pozisyon yapılabilecek ürünlere yoğunlaşabilirler.

Algoritmik analiz yatırımcıların zamandan tasarruf etmelerine olanak tanır ve bütün zamanınızı grafikler üzerinde harcamak zorunda kalmazsınız. Ayrıca teknik analiz bilgisi de gerektirmediğinden her türden yatırımcı için idealdir diyebiliriz.

Özetle;
Coin ismi belirtip pozisyon açmanızı sağlayan kanallardan ziyade temel ve teknik analiz verilerine göre değerlendirme yapan ve genel anlamda piyasa analizi yapan Telegram kanalları yararlıdır. Mr. Crypto Bot Telegram Kanalı olarak bu anlamda herkese yarar sağlamayı hedefliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir