BitTorrent (BTT) Fiyatı %3,4 Yükseliş Yaşadı – BTT Alınır Mı?

Son zamanlardaki boğa sezonundan bu yana, ünlü bir merkezi olmayan dosya paylaşım torrent platformu olan BitTorrent (BTT) yükseliş eğilimi gösteriyor. BTC’nin son düşüşünden sonra boğa sezonu sona ermiş gibi görünse de, BTT hala hafif kazançlar elde ederek bir miktar esneklik gösteriyor.

BTT, %3,4’lük bir yükselişin ardından 0,00297 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: Tradingview BTT/USDT Saatlik Grafik

BTT, Temmuz ayının son haftasından bu yana tatmin edici yükselişler yaşadı. Bu yükselişlerin çoğu genel piyasanın hareketine bağlansa da, alıcılar da önde gelen bir merkezi olmayan dosya paylaşım platformuna güç veren bu tokenı almak istiyorlar.

Fiyatlardaki mevcut artış devam ederse, BTT 0,0045 doları aşan bir kırılmaya doğru ilerliyor olabilir. Bununla birlikte, kripto piyasasının zirvede olduğu Nisan ayında olduğu gibi, tokenin 0.1$’a çıkmadan önce daha kat etmesi gereken uzun bir yol olduğu bilinmekte. BTT’nin, boğa sezonundaki gibi alımlar devam ederse rahatlıkla 0.1$ seviyesini tekrar geçebileceği aşikar.

BTT düşüş yaşamaya başlarsa, Haziran sonunda yaptığı dip seviye olan 0,00177 dolara doğru yönelebilir. BTC’deki mevcut düşüş devam ederse, bu düşük seviyeye geri çekilme gerçekleşebilir. BTT, 0.001 doların altına inerse bu savaşın galibi ayılar olacaktır.

BTT’nin 0.1$ ve daha yüksek fiyatlara gelmesi, blok zincirindeki güçlü gelişmelere bağlı olacaktır. BitTorrent daha önce yazılımı aracılığıyla gizliliği teşvik etmekle suçlanıyordu, ancak bu, bir varlık sınıfı olarak kripto para birimlerindeki son yükselişlerden dolayı gölgede kaldı.

TRON, 2018’de BitTorrent’i satın aldıktan sonra, bir TRC-10 hizmet tokenı olan BTT’yi oluşturarak şirketi yeniledi. BitTorrent, dosya paylaşımını destekleyen en büyük dağıtılmış ağ olmaya devam ediyor. BBT tokenı, BitTorrent Speed, DLive ve BitTorrent Dosya Sistemi gibi çeşitli merkezi olmayan protokolleri ve uygulamaları (dApp’ler) destekledi.

Analizler yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Oluşacak kayıp ya da kazançlardan Mr. Crypto Bot veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.