Alınacak En İyi 5 Kripto

Chainlink, TRON, SUSHI Fiyat Analizi

Chainlink, TRON, SUSHI Fiyat Analizi

Chainlink, TRON, SUSHI Fiyat Analizi – Bazı büyük kripto para birimleri, dün aniden düştükten sonra toparlanma işaretleri verdi. Aslında, bazı altlar da yeşil olarak işlem görüyordu. Çoğu altcoin için işlem hacimleri dün yükseldi ve bu durum panik satışı olduğunu doğruladı. Ancak, LINK, TRX ve SUSHI’nin her biri işlem hacimlerinde düşüş yaşadı.

TRX kısa vadeli yükseliş momentumu kaydederken, LINK işlem tablolarında yüksek oynaklık görmeye devam etti. Son olarak, SUSHI, Trident’in “Yeni Nesil AMM” duyurusundan sonra sermaye girişlerinde bir artış gördü. 

Chainlink (LINK)

Chainlink , son 24 saatte %6.1’lik bir artış kaydetti ve alt değeri 14.65 $ değerindeydi. Kripto para biriminin fiyatı, Bitcoin’in değeri düştüğünden beri düşüş trendindeydi. LINK 15.14$ ve 13.80$’lık kilit destek seviyelerini kırarak 13$’a yaklaştı, ancak fiyat kısa süre sonra söz konusu bölgeden toparlandı. LINK’in toplam fiyat geri dönüşünü tetiklemek için 15.98 dolarlık direnç seviyesini aşması artık hayati önem taşıyor. 

Bollinger bantları, fiyatın yukarı veya aşağı gidebileceği anlamına gelen bir sapma gösterdi. Aynı şekilde, Squeeze Momentum Indicator (sıkıştırma momentum göstergesi) de yüksek piyasa oynaklığına dönüşen bir sıkışma sonrası salınımına işaret etti.

İlginç bir şekilde, Parabolik SAR, bu yazı yazılırken mum çubuklarının üzerinde hizalanan noktalı çizgilerle hala bir düşüş trendini gösteriyor. LINK gün içi kazançları güvence altına almaya devam ederse, bu bir geri dönüşü işaret edecektir.

Tron (TRX)

TRX, dünden bu yana %5.7’lik bir artışla 0.053 $ ‘dan işlem görüyordu. Son birkaç gün içinde, piyasadaki ayılar agresif hale geldiğinden dolayı TRX’i önemli destek seviyelerini birbiri ardına kırmaya zorladı. TRX $0.053 seviyesinin üzerinde kalmayı başarırsa, olumlu yükseliş belirtileri devam edebilir.

TRX’e olan talep, TRX’in son 24 saat içinde değer kazanmaya başlamasıyla otomatik olarak arttı. Göreceli güç Endeksi (RSI) aşırı satım bölgesinden yeniden canlandı ve artan satın alma baskısıyla beraber dikkat çekti. Müthiş Osilatör (AO) , yanıp sönen yeşil bullish sinyal mumlarını kaydetti.

Ortalama yön Endeksi 40 işaretinin altındaydı ve hakim eğilimin düşüşte olduğunu ve yakında yeni bir ticaret aralığının gelişebileceğini belirtti.

Sushiswap (SUSHI)

SUSHI’nin fiyat oynaklığı son zamanlarda oldukça dalgalıydı. Bununla birlikte, bu kripto para birimi dünden bu yana %6,8’lik bir artışın ardından 6.70$’da kaldığı için haftalık kayıplarından sonra toparlandı. Teknik analiz grafiğinden, bir yükseliş geçişi için hazırlandığı ve ardından kısa vadeli bir yükseliş olduğu görüldü.

MACD, düşüş baskısı zamanında kırmızı sinyal mumlarını kaydetti, ancak fiyat yükselişe devam ederse yükseliş eğilimi çok uzak olmamakla beraber düşeni kırıp yükselen trende oturacaktır. Chaikin Para Akışı (CMF) sıfırın çok üzerinde, fiyat yukarı ivmelendi ve nakit para girişleri piyasaya geri geldi.

Son olarak, Bollinger Bantları , fiyat seviyelerinin yakın gelecekte aynı aralıkta olacağını gösteren hafif bir çakışma ile çoğunlukla birbirine paralel seyretti.

Analizler yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Oluşacak kayıp ya da kazançlardan Mr. Crypto Bot veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.