En Hızlı Yükselen Kripto Paralar

En Hızlı Yükselen Kripto Paralar

En hızlı yükselen kripto paralar hangileridir? Kripto para piyasası Dünya genelinde yatırım yapan kişiler açısından önemle takip edilmektedir. Özellikle yatırımcıları yakından ilgilendiren konulardan biri ise kripto para piyasasındaki coinlerden hangisine yatırım yapmaları gerektiğidir. Çünkü en hızlı yükselen kripto paralar hangisi olduğu bilinirse zarardan çok kazanç elde etme gibi fırsatlar söz konusu olmaya başlayacaktır.

Son zamanda kripto paralara dair düşüşler yaşandığı gözlemleniyor. Doğal olarak bu düşüşten maksimum verimle kazanç elde etmek gerekir. Bu yüzden dolayıdır ki yükselen ya da yükselme potansiyeline sahip olacak kripto paralar hakkında da bilgi sahibi olmanız gerekir. En hızlı yükselen kripto paralar hangisi diyorsanız sizin için inceleme yaptık. İşte en hızlı yükselen kripto para birimleri:

 • Solana
 • Telcoin
 • Fantom
 • Polygon
 • Terra
 • Harmony
 • Doge coin
 • Pancakeswap
 • Halo
 • Chiliz
 • Bittorent

Kripto paralar en hızlı şekilde yükselişe geçmeyi başarırken, kripto para takipçileri de artık bu tür coinlere yatırım yapmaya başlamıştır. Özellikle kripto para piyasalarına yatırım yapmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmak etkili bir kar fırsatını da beraberinde getirmektedir. Özellikle kripto para birimlerine dair detaylı bilgiler, alternatif yatırım fırsatlarını da mümkün kılar.

Solana

Solana, 2020 yılı itibariyle kripto para piyasası içerisinde yerini almıştır. 2021 yılında kripto paranın ilk olarak 3 dolar seviyesinde başlayarak daha sonrasında ise çıkış yakalamış olduğu görülüyor. Şimdilerde ise solana kripto paranın 175 dolar civarında bir işlem görmüş olduğunu söylemek mümkündür. Üstelik Solana içinde hızlı çıkışların yalnızca bu şekilde olacağı düşünülmüyor. Çok fazla yükselme kat eden coinin daha da fazla bu durumu artacak olduğu düşünülüyor.

En Hızlı Yükselen Kripto Paralar

Telcoin

Mobil kripto para birimi olarak karşımıza çıkan Telcoin, kripto para platformunda hızlı şekilde yükselme başarısını göstermiş olan coinlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Para birimlerini bakıldığı zaman mobil teknolojiyle entegre edilmesini sağlayan bir işlem olarak ön plana çıkar. Mobil ödeme işlemlerini yaparakj da telcoin kullanımlarını gerçekleştirmeye başlamanız son derece kolay olacaktır.

Kendi coinini teşvik etmek amacıyla yüksek oranda kullanıcıya özel olarak sunulmuş bir coin olduğunun altını çizmemiz gerekir. En hızlı yükselen kripto paralar arasında yer alan Telcoin yakın zamanda ün yapan kripto varlıklar arasında yer almaktadır.

Fantom

DAG tabanlı akıllı bir sözleşme platformu olarak karşımıza çıkar. Halka açık dağıtılmış bir defter teknolojileri olarak bilinen fantom, ülkemizde de yatırımcıların ilgi odağı haline gelmiş durumda. Eğer ki sizlerde kripto para piyasasında etkin bir rol üstlenmek istiyorsanız o halde Fantom sizler içinde ideal çözüm yollarından biri olacaktır.

Polygon

Kripto para piyasasında olumlu diyebileceğimiz seyredişler ortaya koyan Polygon, kripto para piyasasında yükselişe geçmeye devam ediyor. Yatırımcılar içinde son derece kazanç diyebileceğimiz fırsatlar sunmaya devam edecek. En iyi tokenlerden biri olarak karşımıza çıkan Polygon ile artık güvenli şekilde yatırımlar yapabilmeniz de mümkün olacak.

Terra

Mal ve hizmetler için yaratılmış olan dijital varlıklar olarak karşımıza çıkıyor. Terra da krioto para piyasasında kendisini kanıtlamayı başarmış dijital paralardan biri olarak ön plana çıkar. Bitçok güvenli seçenek sunan Terracoinle artık yatırımlarınızı güçlü hale dönüştürmeye başlayabilirsiniz. Coin ile ilgili olarak yapılan incelemeler sonrasında ise herhangi bir düşüş durumu olup olmadığı da merak konusu olmuştur. Ama bu konuya dair bir inceleme yapıldığı zaman dalgalamaların da geçici olduğunu belirtebiliriz.

Harmony

En iyi dijital para platformu olarak öne çıkan Harmony ile kripto para dünyası içerisinde yer almaya başlayabilirsiniz. Mal ve hizmet ödemelerinde kullanılmak üzere başvurulan dijital varlıklardan biri olarak bilinir. Üstelik borsa incelemesi yapıldığı zamanda coinin çıkış yakalamış olduğunu belirtebiliriz. Böylece kazanç fırsatları konusunda yıldızı parlayan kripto varlıklar arasında yer alır.

Mr Crypto Bot Otomatik Al Sat

Doge Coin

DogeCoin için Bitcoinin mizahi versiyonu olarak çıkmış olduğunu söyleyebiliriz. Piyasa değeri son derece iyi diyebileceğimiz coinlerden biri olarak biliniyor. Piyasada ismini çok kez duyurmayı başarmış olan Doge Coinin sektörde atağa geçerek çıkış yaşamayı başarmış olduğunu belirtmemiz gerekir. Bu da geniş kapsamlı bir yatırım fırsatı anlamına gelmektedir.

Pancakeswap

Adının ilginçliği ve krep tarafından sevilen anonim geliştiricileriyle, borsa piyasasında kendisini tanıtmayı başarmış durumdadır. İşlem hacmi ve aynı zamanda da piyasa değeri son derece yüksek olmasıyla bilinir. Her ne kadar yeni şekilde piyasaya sürülen bir para birimi olarak karşımıza çıkmış olsa da sektörde hızlı şekilde yükselişe geçmeye başlamıştır. Böylece yeni nesil yatırımcıların ilgi odağı olmayı da başarmıştır.

Halo

Halo için piyasa değerinin 0 Dolar şeklinde olduğunu ve sektörde de kendisini ispatlamayı başarmış dijital varlık olduğunu söyleyebiliriz. Kripto para borsasına ilk kez adımını atan kişiler haliyle coinler hakkında da pek fazla bilgi sahibi olmaz. Sonuç olarak bakıldığında yüzlerce coin yer aldığı fark ediliyor. Burada önemli olan ise hangi coinlere başvurmanız gerekeceği diyebiliriz. Hızlı bir ivme kat eden coin hangisi diyorsanız halo yer alıyor.

Chiliz

Chiliz bugünkü fiyatının kaç TL olduğuna bakıldığı zaman 3.52 TL olduğunu söyleyebiliriz. En yüksek değerinin %81.79 şekilde olduğunu belirtebiliriz. Buna göre en yüksek yükselişe geçmeyi başaran chiliz kripto para sayesinde borsayı daha da etkin şekilde kullanabilme şansına sahip olabilirsiniz. En iyi sanal para birimlerinden biri haline gelmeyi başaran chilize yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. En hızlı yükselen kripto paralar söz konusu olduğu zaman Chiliz geniş kapsamlı yatırım fırsatını da beraberinde getirmektedir.

Bittorent

Kripto para piyasası içerisinde son zamanda aktif şekilde kullanılan coinlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle bu coin için altını çizebileceğimiz en önemli faktörlerden biri ise son derece hareketli olmasıdır. Her ne kadar bazı zamanlar düşüş yaşama durumu söz konusu olsa da genel olarak bir çıkış yakalamış olduğu fark ediliyor. En hızlı yükselen kripto paralar arasında güçlü  yapısıyla dikkatleri üzerine çeken Bittorent, geniş kapsamlı yatırım fırsatlarını da sunar!

0,0076 ile tüm zamanların diyebileceğimiz en iyi dolar işlem hacmini de görmeyi başarmış bir coin olarak karşımıza çıkıyor. Tüm zamanların en yüksek diyebileceğimiz seviyesine ulaşmış durumdadır. Bu durumda yatırımcıların Bittorent dijital varlık birimine yönelmesine neden olmaya başlamıştır. 24 saat gibi bir zaman dilimi içerisinde ise coinin %33 lük artış yapmış olduğu gözlemlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir