WAVES Fiyatı

WAVES Fiyatı – Kripto piyasası bu hafta bir düşüş yaşadı, ancak eğilim hızla tersine döndü ve çoğu altcoin kritik direnç seviyelerinin ötesine geçmeyi başardı. Coin, son 24 saatte önemli kazanımlar elde ettikten sonra yeşil bölgede işlem gören altcoinler arasında yer alıyor.

WAVES, %3.3’lük bir kazancın ardından yazı yazılırken 14.02$’dan işlem görüyor.

WAVES Fiyat Analizi

Kripto paranın oynaklığı geçen hafta hafif seyretti ve haftanın başında piyasa desteğinin olmamasına rağmen, token önemli bir kayıp vermedi. Mevcut yükseliş, Bitcoin’in 32 bin doların üzerinde toparlanmada elde ettiği kazanımlara bağlanıyor.

Piyasa desteği devam ederse mevcut yükseliş devam edecek, bu durumda tokenin 17 dolara doğru ilerlediğini göreceğiz. Yatırımcılar, fiyat artışının ilerleyeceği umuduyla mevcut fiyatlarla satın almaya başlarsa, böyle bir yükseliş daha da desteklenecektir.

Waves, Mayıs zirvelerinden bu yana değerinin yaklaşık üçte ikisini kaybetti ve piyasada başka bir büyük düşüş olursa, tokenin 11 doların daha düşük değerlerini yeniden test ettiğini görebiliriz. Bu kripto para 10 doların altına düşerse, bu yıl token tarafından elde edilen %7000’den fazla kazancı silebilecek ve güçlü düşüş bölgesine yeniden girecek.

Bu yıl, merkezi olmayan borsalar (DEX), merkezi bir otoritenin düzenlemelerine tabi olmadıkları için öncelikle değer ve popülerlik kazandı. Token, 2016 yılında oluşturulan popüler bir DEX’tir. Borsa, canlı bir kripto para birimi ekosistemi oluşturmayı amaçlamaktadır. Waves, blok zincirinde çalışan tek merkezi olmayan borsadır.

Geçen ay Waves , yerel oyunu Waves Ducks aracılığıyla NFT çılgınlığına adım atacağını duyurdu . NFT ticaret platformu, ticareti ve DeFi farmingini eğlenceli ve erişilebilir bir şekilde uygulayacaktır.

Analizler yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Oluşacak kayıp ya da kazançlardan Mr. Crypto Bot veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.